Zmena adresy

     Zmenili sme adresu 

 
Aby ste sa u nás citili lepšie, presťahovali sme sa do novych, krajších priestorov. Od 1.1.2013 nás nájdete na novej adrese Pluhová 42, 831 03 Bratislava.
 
Je to neĎaleko nakupného centra Polus City Center. 
 

Doprava 

MHD
Električky č. 1, 4, 10  – zastávka Zátišie, prístup z Vajnorskej ulice
    č. 3, 5, 7, 11, 17 – zastávka Mladá Garda, prístup z Račianskej ulice

Autobusy č. 50, 51, 98, 514 prístup z Vajnorskej ulice
   č. 75, 515 prístup z Račianskej ulice
   č. 50, 51 prístup z Riazanskej ulice
 
Autom
V smere od Trnavského mýta po Vajnorskej k nákupnému centru Polus City Center treba odbočiť z Vajnorskej ulice na semaforoch cez električkové koľaje doľava na Riazanskú ulicu. Následne cca po 500 metroch treba odbočiť z Riazanskej ulice na ulicu Hálkova. Je to 3. ulica napravo smerom od Vajnorskej. Pôjdete na koniec Hálkovej, a tá sa priamo napája na Pluhovú ulicu. Z Hálkovej odbočíte na Pluhovú smerom doľava. Naša budova číslo 42 je na pravej strane. 
 
V smere od Račianskeho mýta po Račianskej ulici k Mladej garde treba pred Mladou gardou odbočiť doprava na Riazanskú ulicu. Následne po cca 500 metroch treba odbočiť z Riazanskej ulice na ulicu Hálkova. Je to 3. ulica naľavo smerom od Račianskej. Pôjdete na koniec Hálkovej ulice. Tá sa priamo napája na Pluhovú ulicu. Z Hálkovej odbočíte na Pluhovú smerom doľava. Naša budova číslo 42 je na pravej strane. 
 
 
Pridané:
Najlepšia ponuka
  • vytvorená do 60 minút
  • úplne zadarmo
Získať najlepšiu ponuku

Najlepšia ponuka na

  • nezáväzná ponuka, ktorá je úplne zadarmo
  • po odoslaní formulára vám príde do 60 minút spätná cenová ponuka